Travelling, Hiking and Discovering

Stará Gallosha Ťa víta na svojich stránkach venovaných cestovaniu, turistike a s tým spojenému putovaniu a spoznávaniu.

Vítam Ťa ak si tu prvýkrát a ďakujem Tebe, ktorý si sa tu vrátil opäť. 

Tieto stránky vznikli z večera do rána v auguste 2011 pár hodín pred odchodom na  prvý trip tohoto webu - ITALY 2011. Chceli sme vtedy informovať rodinu a priateľov ako sa na našom putovaní máme a čo sme zažili. Keď som sa tu po pár mesiacoch vrátil a spomenul si na ohlasy k našej On-Line reportáži rozhodol som sa v tomto duchu pokračovať a podeliť sa so všetkými čo majú rovnako ako ja radi cestovanie, turistiku a spoznávanie nového so svojimi zážitkami na tomto webe. Možno práve tu nájdeš inšpiráciu na svoje cesty alebo motiváciu absolvovať čo i len kratučký výlet niekam do lesa, do hôr, či len tak za mesto.
Nie je totiž nevyhnutné mať hrču peňazí a cestovať na opačný koniec sveta za spoznávaním krás našej planéty. Často stačí prejsť pár kilometrov, otvoriť oči a srdce, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu a každodenné starosti ustúpia pre tieto jedinečné okamihy. A môžeš mi veriť, že tieto v tebe zostanú navždy. Nikto ti ich totiž nemôže vziať. 

Prajem príjemné čítanie a teším sa na Tvoje reakcie a podnety.

Robo

 

Turistická Tlupa Bukvice

 

 "Chodíme spolu" .....

 ..... aby bola "prdel" !  

 

GALLOSHA GEOCACHING 

Profile for Gallosha

Novinky

2DAYSTREK alebo Všetko najlepšie k 40-ke Předsedo !

25.09.2012 00:00
Už to tak nevyzeralo ale s blížiacim sa koncom leta sa nám podarilo absolvovať dlhoplánovaný dvojdňový trek na počesť predsedu bukvičiakov Jančiho, ktoý sa takto rozhodol osláviť svoju 40-tku. "Tož na zdraví Předsedo !" Viac sa dozviete TU

Ako mám chuť skončiť s turistikou na Slovensku

17.09.2012 00:00
S odstupom viac ako jedného mesiaca sa mi predsa len podarilo dokopať k tomu aby som popísal aké pocity mám z poslednej prejdenej päťdesiatky na trase Zázrivá - Zlieň - Žilina. Z druhej "Retrotúry" z mladosti som sa vrátil ešte viac sklamaný ako z tej predchádzjúcej. Všetko je inak ako bolo a je...

Ďalšia päťdesiatka do zbierky

20.07.2012 00:00
Do prejdených kilometrov v tomto roku si v tomto zapisujem ďalšiu 50-tku. Reportáž z tejto túry cez Kysucké Beskydy a Javorníky, z ktorej som sa vrátil so zmiešanými pocitmi si môžete prečítať v článku "50 km Retrotúra z roku 1987"

Lazová stovka 2012

24.05.2012 00:00
Tak a je to tu ! Naša AKCIA ROKU nadišla. Termín plánovaného pochodu Lazová stovka 2012, ktorej samotný názov prezrádza o čo sa jedná, nadišiel. Ja a Stano sme sa naň prihlásili a teraz je na čase ukázať čo je v nás. Ako sme "pochodili" sa dozviete v obsiahlej reportáži LAZOVÁ STOVKA. 

Prvá päťdesiatka

08.04.2012 14:00
Tak sa nám to podarilo ! Stanovi po prvýkrát a mne po 25 rokoch. Vtedy som sa zúčastnil 50-kilometrového pochodu po prvý a zároveň poslednýkrát. Tentokrát sme sa skrátka pevne rozhodli, fakt chceli a vedeli sme, že to prejdeme. Pripisujeme si k svojmu súčtu ďalšie slušné kilometre. Viac o túre sa...

Fotoreportáž

02.04.2012 01:15
Rozprávanie o našom prvom "jarnom" pokuse zdolať 50-kilometrovú túru zo Zázrivej do Žiliny. Tentokrát formou FOTOREPORTÁŽE.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Posledná aktualizácia:

20.01.2015