Travelling, Hiking and Discovering

Stará Gallosha Ťa víta na svojich stránkach venovaných cestovaniu, turistike a s tým spojenému putovaniu a spoznávaniu.

Vítam Ťa ak si tu prvýkrát a ďakujem Tebe, ktorý si sa tu vrátil opäť. 

Tieto stránky vznikli z večera do rána v auguste 2011 pár hodín pred odchodom na  prvý trip tohoto webu - ITALY 2011. Chceli sme vtedy informovať rodinu a priateľov ako sa na našom putovaní máme a čo sme zažili. Keď som sa tu po pár mesiacoch vrátil a spomenul si na ohlasy k našej On-Line reportáži rozhodol som sa v tomto duchu pokračovať a podeliť sa so všetkými čo majú rovnako ako ja radi cestovanie, turistiku a spoznávanie nového so svojimi zážitkami na tomto webe. Možno práve tu nájdeš inšpiráciu na svoje cesty alebo motiváciu absolvovať čo i len kratučký výlet niekam do lesa, do hôr, či len tak za mesto.
Nie je totiž nevyhnutné mať hrču peňazí a cestovať na opačný koniec sveta za spoznávaním krás našej planéty. Často stačí prejsť pár kilometrov, otvoriť oči a srdce, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu a každodenné starosti ustúpia pre tieto jedinečné okamihy. A môžeš mi veriť, že tieto v tebe zostanú navždy. Nikto ti ich totiž nemôže vziať. 

Prajem príjemné čítanie a teším sa na Tvoje reakcie a podnety.

Robo

 

Turistická Tlupa Bukvice

 

 "Chodíme spolu" .....

 ..... aby bola "prdel" !  

 

GALLOSHA GEOCACHING 

Profile for Gallosha

Novinky

Rajecké Teplice - Žilina-Bánová

20.03.2012 07:18
13,5 kilometra za necelé 4 hodiny s 18-kilovým batohom s vodou na chrbte. Sobotňajší tréningový výšľap. Viac sa dočítaš v článku o túre. 

45 km "Asfaltrek" a Training Day vo Vrátnej

13.03.2012 20:24
Prvá dlhšia tohtoročná "prechádzka" za nami ! 45 kilometrov asfaltom sa podpísalo na naše nohy ale aspoň pribudli kilometre do sumára. Do sekcie turistika 2012 spolu s reportážou z tohto výšľapu, dávam aj zápisky z nedeľného "mačkového" výstupu a výcviku vo Vrátnej ktoré som práve dopísal.

RÍM 2012 - nové poznávanie histórie a jej tajomstiev

21.02.2012 15:03
Gallosha team pracuje na novej expedícii. Máme letenky, termín, hľadáme ubytovanie a začíname študovať materiály pre novú výpravu. Tentokrát za tajomstvami starého "večného" mesta Rím. Samozrejme online reportáž bude súčasťou. Už teraz sa tešíme na cestu a nové príspevky pre Gallosha Journal....

Prvé dve tohtoročné túry mám za sebou

30.01.2012 01:01
Rubriku Turistika teda rozbieham naplno. Resp. doplním, vždy po absolvovaní nejakej ďalšej túry. A keď čas dovolí, spätne pridám aj zážitky z predchádzajúcich dvoch rokov. Dnes vkladám svoju prvú reportáž zo sobotňajšej túry Budatín-Radoľa.

Vložená rubrika Turistika a prvé články

08.01.2012 22:51
V priebehu posledných troch dní som spáchal rozšírenie stránok o časť venovanú TURISTIKE, ktorej sa za posledný rok snažím venovať viac ako kedykoľvek predtým. Keď sa nedá cestovať za hranice, stačí niekedy vybehnúť za mesto ! V archívoch som našiel spomienkové dokumenty na moje prvé túry z rokov...

Úprava stránok a nová reportáž: Kostarika 2010

04.01.2012 22:13
V rámci vianočného relaxu som sa po niekoľkých mesiacoch vrátil na tieto stránky a rozhodol sa pokračovať v tomto, pôvodne jednoúčelovom projekte. Ako dovolí čas, postupne stránky editujem a popridávam zážitky nielen z putovania po svete ale rozhodol som sa pripojiť články z "obyčajnej"...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Posledná aktualizácia:

20.01.2015