Travelling, Hiking and Discovering

Stará Gallosha Ťa víta na svojich stránkach venovaných cestovaniu, turistike a s tým spojenému putovaniu a spoznávaniu.

Vítam Ťa ak si tu prvýkrát a ďakujem Tebe, ktorý si sa tu vrátil opäť. 

Tieto stránky vznikli z večera do rána v auguste 2011 pár hodín pred odchodom na  prvý trip tohoto webu - ITALY 2011. Chceli sme vtedy informovať rodinu a priateľov ako sa na našom putovaní máme a čo sme zažili. Keď som sa tu po pár mesiacoch vrátil a spomenul si na ohlasy k našej On-Line reportáži rozhodol som sa v tomto duchu pokračovať a podeliť sa so všetkými čo majú rovnako ako ja radi cestovanie, turistiku a spoznávanie nového so svojimi zážitkami na tomto webe. Možno práve tu nájdeš inšpiráciu na svoje cesty alebo motiváciu absolvovať čo i len kratučký výlet niekam do lesa, do hôr, či len tak za mesto.
Nie je totiž nevyhnutné mať hrču peňazí a cestovať na opačný koniec sveta za spoznávaním krás našej planéty. Často stačí prejsť pár kilometrov, otvoriť oči a srdce, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu a každodenné starosti ustúpia pre tieto jedinečné okamihy. A môžeš mi veriť, že tieto v tebe zostanú navždy. Nikto ti ich totiž nemôže vziať. 

Prajem príjemné čítanie a teším sa na Tvoje reakcie a podnety.

Robo

 

Turistická Tlupa Bukvice

 

 "Chodíme spolu" .....

 ..... aby bola "prdel" !  

 

GALLOSHA GEOCACHING 

Profile for Gallosha

Novinky

Reportáže z Florencie a Pisi

27.08.2011 08:32
Pisa a Florencia - pridané nové reportáže a skompletizovaná fotogaléria.

Nahodené reportáže za 4.a 5.deň

25.08.2011 02:12
Som úplne zničený ale povedal som si, že ak dnes nenahodím reportáže aspoň za 2 dni, tak to viac nestihnem dať dokopy. Je skoro 02:20 ale je to tam, tak čítajte.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Posledná aktualizácia:

20.01.2015