Italy 2011 - pred odchodom

17.08.2011 21:00

 

Italy 2011 - pred odchodom

17.08.2011 - 21:00

Napadlo mi doslovne "splácať" narýchlo tento web. Začínam totiž s balením (resp.už by som mal baliť) na poznávací okruh Žilina - Benátky - Florencia - Pisa - Lago Di Garda - Žilina na ktorý som sa rozhodol ísť včera a odchádzam už 19.8. ráno. Druhý člen "výpravy" - Sonka by sa mala tiež doma chystať ale myslím, že rovnako ako ja sa tiež venuje niečomu inému a bude sa naháňať na poslednú chvíľku. S "hrdosťou" musím konštatovať - má to po mne !!! Kurnik, ale nemusela by. :-(

 

Takže asi toľko na úvod. Idem to rýchlo vypnúť. Projekt je ako tak pripravený a ak bude možnosť, budeme ho aktualizovať z našej cesty.

Tak zatiaľ ČAF !

 

18.08.2011 - 21:40

Za celé tie roky cestovania si neviem jednoducho vysvetliť prečo vždy, ale VŽDY, musím baliť na poslednú chvíľu neskoro do noci (na posledy skoro do rána). Ako naschváľ sa toho vždy naklobási v posledný deň toľko, že ma ide roztrhnúť. Tak napíklad dnes. Ozval sa zákazník, na ktorého čakám asi mesiac a stále odkladal návštevu vo firme, že dnes má čas a pricestuje. No povedzte mu, že nie. Tak ma zdržal v práci. Do toho zrovna dnes znovu odišlo čerpadlo na vodu, tak šup do studne. Jedno s druhým a je večer. Zapínam PC aby som pozrel zoznam vecí, že začnem konečne baliť. Ja viem, podotnete, že kvákam a pritom sa zdržujem písaním týchto riadkov.
Ale ľudzé dobré, šak to šicko pre Vás !